Logoseedance2ai.io

Yeni nesil AI video oluşturma platformu

AI Video

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

AI Görsel

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Hesabım

İadeleri Yönet

Yardım ve kaynaklar

FiyatlandırmaBlack Friday FırsatıVitrinKılavuzAPIHakkımızdaİletişim
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

ŞartlarGizlilikİade Politikası
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io bağımsız bir yapay zekâ üretim platformudur. Bu sitede adı geçen yapay zekâ modellerinin geliştiricileriyle bağlantılı değiliz; onlar tarafından onaylanmıyor veya desteklenmiyoruz. Ürün adları ve ticari markalar ilgili sahiplerine aittir.

FiyatlandırmaOluştur
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
AI Müzik
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
Davet et, kazan
Ana SayfaSeedance 2.0RehberFiyatlandırmaGeçmiş
GPT'ye geri dön Resim 2 istemleri
Ana SayfaGPT Görüntüsü 2 İstemleriCyber Club Anime Fashion Portrait
Profil / AvatarÇizgi Roman / StoryboardAnime / MangaSiberpunk / BilimkurguPortre / SelfieKarakterModa Öğesi

Cyber Club Anime Fashion Portrait

Cyber Club Anime Fashion Portrait preview image 1

A polished anime-style fashion portrait of a cool headphone-wearing woman with mirrored concert sunglasses and an iridescent cyber jacket.

27 Haziran 2026 yayınlandıOrijinal dil: EN

İstemi

Tam bilgi istemi metni, kopyalamaya veya uyarlamaya hazır.

Create a stylish vertical anime portrait of a fashionable young woman from the upper thighs to head, centered against a clean white studio background. She has short tousled black hair with electric blue and violet highlights, pale luminous skin, glossy lips, and one visible intense violet eye partly hidden by bangs. She wears large metallic cyberpunk over-ear headphones with cyan and magenta reflections, mirrored aviator sunglasses held delicately with both hands, and the sunglasses lenses reflect exactly one packed neon concert crowd scene with raised hands, stage lights, blue-purple lasers, and glowing citylike highlights. Her outfit consists of exactly 3 main clothing/accessory pieces: a fitted black low-neck tank dress, an oversized translucent iridescent holographic jacket with zipper and circular metal snaps, and the reflective aviator sunglasses. Pose her with a cool confident expression, one hand lifting the left side of the sunglasses and the other touching the right temple near the headphones; show long dark glossy nails. Use a high-fashion cyber club aesthetic, ultra-detailed polished digital anime illustration, sharp linework, soft skin rendering, luminous rim lighting, prismatic cyan, violet, pink, and silver highlights, high contrast, crisp focus, close-up editorial composition, no extra characters outside the lens reflections, no readable text, no watermark.

Orijinal İstem

Create a stylish vertical anime portrait of a fashionable young woman from the upper thighs to head, centered against a clean white studio background. She has

Yaratıcı

@

@空想製作所/AI4コマ漫画

Ayrıntılar

Yayınlandı
27 Haziran 2026
Dil
EN
Modeli
GPT Image 2
Profil / Avatar
Çizgi Roman / Storyboard
Anime / Manga
Siberpunk / Bilimkurgu
Portre / Selfie
Karakter
Moda Öğesi

Nişan

Beğeniler
50
Görünümler
292
Paylaşımlar
3
Yorumlar
1
Yer imleri
6
Alıntılar
0

İstemi eylemler

GPT Image 2'den daha fazlası

Aynı model ve kategorilerden ilgili istemler.

Tüm istemleri keşfedin
Cyber Streetwear Manga Splash Art preview image 1

Diseño 4.0 tarafından

Cyber Streetwear Manga Splash Art

Sosyal Medya Gönderisi · Çizgi Roman / Storyboard · Anime / Manga · Eskiz / Çizgi Sanatı

12107
White-Haired Anime Swordswoman Collage preview image 1

ユキノ❄ AIart tarafından

White-Haired Anime Swordswoman Collage

Profil / Avatar · Çizgi Roman / Storyboard · Anime / Manga · Sinematik / Film Hala

2226.6K
Censored Elf Cyborg Portrait preview image 1

Eris Create Lab tarafından

Censored Elf Cyborg Portrait

Profil / Avatar · Anime / Manga · Siberpunk / Bilimkurgu · Portre / Selfie

1201K
90s Anime Urban Selfie Portrait - 1 preview image 1

@CHERRY 2.O tarafından

90s Anime Urban Selfie Portrait - 1

Profil / Avatar · Çizgi Roman / Storyboard · Anime / Manga · Retro / Eski

1053.7K
Female Android on Spaceship preview image 1

カーブミラー tarafından

Female Android on Spaceship

Oyun Varlığı · Profil / Avatar · Siberpunk / Bilimkurgu · Anime / Manga

38154
Gothic Blossom Anime Portrait - 1 preview image 1

@NIKKO tarafından

Gothic Blossom Anime Portrait - 1

Profil / Avatar · Çizgi Roman / Storyboard · Anime / Manga · İllüstrasyon

341.1K