Logoseedance2ai.io

Platforma nowej generacji do tworzenia wideo z AI

Wideo AI

Seedance 2.5Seedance 2.0Seedance 2 MiniSeedance 1.5 ProWan 3.0MiniMax H3Kling 3
Kling 4.0Kling o3Veo 3Kling 2.6AI Music

Obrazy AI

Seedream 5 ProSeedream 5Nano Banana 2.1Nano Banana ProNano Banana 2GPT Image 2GPT Image 2.5

Moje konto

Zarządzaj zwrotami

Pomoc i zasoby

CennikOferta Black FridayRealizacjePoradnikAPIO nasKontakt
  • 🇺🇸 English
  • 🇨🇳 简体中文
  • 🇭🇰 繁體中文
  • 🇫🇷 Français
  • 🇯🇵 日本語
  • 🇰🇷 한국어
  • 🇩🇪 Deutsch
  • 🇧🇷 Português
  • 🇪🇸 Español
  • 🇦🇪 العربية
  • 🇮🇹 Italiano
  • 🇮🇱 עברית
  • 🇳🇱 Nederlands
  • 🇵🇱 Polski
  • 🇸🇪 Svenska
  • 🇺🇦 Українська
  • 🇹🇷 Türkçe
  • 🇷🇴 Română
  • 🇮🇩 Bahasa Indonesia

© 2026 seedance2ai.io. All rights reserved.

WarunkiPrywatnośćPolityka zwrotów
support@seedance2ai.io

seedance2ai.io jest niezależną platformą do tworzenia z użyciem AI. Nie jesteśmy powiązani, wspierani ani sponsorowani przez twórców modeli AI wymienionych na tej stronie. Nazwy produktów i znaki towarowe należą do ich właścicieli.

CennikTwórz
LogoSeedance 2.0
Seedance 2.5
NEW
Seedance 2 Pro
HOT
Seedance 2 Mini
FREE
Wan 3.0
Wild
MiniMax H3
VALUE
Kling 3
GPT ImageGPT Image 2.5
NEW
GPT ImageGPT Image 2
HOT
Seedance2AISeedream 5 Pro
Wild
Nano BananaNano Banana 2.1
NEW
Nano BananaNano Banana Pro
Nano BananaNano Banana 2
Muzyka AI
Seedance 2.0 Showcase
GPT ImageGPT Image 2 Showcase
API
Zapraszaj i zyskuj
Strona głównaSeedance 2.0PrzewodnikCennikHistoria
Powrót do monitów obrazu GPT 2
DomMonity dotyczące obrazu GPT 2Cyber Streetwear Manga Splash Art
Post w mediach społecznościowychKomiks / StoryboardAnime/MangaSzkic / grafika liniowaCyberpunk/Sci-FiCharakterPortret / SelfiePrzedmiot mody

Cyber Streetwear Manga Splash Art

Cyber Streetwear Manga Splash Art preview image 1

This prompt generates a high-energy single-character anime illustration with bold black-and-white ink effects and cyan accents, ideal for poster art, social media visuals, or manga-inspired promotional images.

Opublikowano 22 kwietnia 2026Język oryginalny: EN

Podpowiedź

Pełny tekst zachęty, gotowy do skopiowania lub dostosowania.

A dynamic manga-style action illustration of a single androgynous young woman shot from a dramatic low angle, as if the viewer is beneath her while she drops or steps forward through an explosive burst of ink and debris. She has a short platinum-blonde bob haircut with long side-swept bangs partly covering one side of her face, pale skin, and a cool, rebellious streetwear aesthetic. Her face is obscured by a simple light-gray rectangular censor block. She wears 5 main clothing items: an oversized black hooded jacket with bright cyan geometric markings on the sleeve and inner lining, a fitted white tank top, loose black cargo-style pants with straps and zipper details, a black belt with a hanging cyan tag, and chunky white-and-black sneakers with small cyan accents. Add extra accessory details including dangling straps, buckles, and street-tech trims. Her pose is relaxed but dominant, one knee raised toward the viewer, torso leaning back slightly, one hand tucked into a pocket, jacket flaring outward in motion. The composition should feel aggressive and kinetic, with a monochrome palette of black, white, and gray, punctuated by vivid electric cyan paint slashes. Fill the background with explosive abstract brushwork, ink splatter, speed lines, torn black shards, and chaotic manga energy radiating outward from behind her. High contrast, gritty texture, rough inked linework, painterly splashes, urban dystopian anime key visual, extremely detailed fabric folds, stylish editorial framing, wide cinematic composition.

Twórca

D

Diseño 4.0

Szczegóły

Opublikowano
22 kwietnia 2026
Język
EN
Modelka
GPT Image 2
Post w mediach społecznościowych
Komiks / Storyboard
Anime/Manga
Szkic / grafika liniowa
Cyberpunk/Sci-Fi
Charakter
Portret / Selfie
Przedmiot mody

Zaangażowanie

Lubi
12
Widoki
107
Akcje
0
Komentarze
0
Zakładki
16
Cytaty
0

Szybkie działania

Więcej z obrazu GPT 2

Powiązane monity z tego samego modelu i kategorii.

Przeglądaj wszystkie podpowiedzi
Cyber Club Anime Fashion Portrait preview image 1

Przez @空想製作所/AI4コマ漫画

Cyber Club Anime Fashion Portrait

Profil / Awatar · Komiks / Storyboard · Anime/Manga · Cyberpunk/Sci-Fi

50292
Ethereal Angel Thank You Illustration preview image 1

Przez @りりあん

Ethereal Angel Thank You Illustration

Post w mediach społecznościowych · Komiks / Storyboard · Anime/Manga · Akwarela

42424
Idol Costume Design Sheet preview image 1

Przez WTR

Idol Costume Design Sheet

Komiks / Storyboard · Zasób gry · Anime/Manga · Szkic / grafika liniowa

58637K
Heaven Error Angel Glitch Poster preview image 1

Przez Eris Create Lab

Heaven Error Angel Glitch Poster

Plakat/ulotka · Post w mediach społecznościowych · Anime/Manga · Cyberpunk/Sci-Fi

38226.2K
Gothic Lolita Cathedral Fashion preview image 1

Przez 🌸ももか🌸@AIイラスト

Gothic Lolita Cathedral Fashion

Post w mediach społecznościowych · Komiks / Storyboard · Anime/Manga · Ilustracja

3499.9K
Neon Anime Idol Fan Poster preview image 1

Przez あまり🖋️AI &フリー素材配布

Neon Anime Idol Fan Poster

Plakat/ulotka · Post w mediach społecznościowych · Anime/Manga · Ilustracja

32131.6K